Лозовий: Суддя Цокол опинилася перед складною дилемою

Депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий заявив, що суддя районного суду Лариса Цокол, якій випало судити тяжкохворого народного депутата Ігоря Мосійчука, опинилася перед складною дилемою. Про це він написав у своєму Facebook.

"Дилема судді Цокол. Що ж переможе? Людська совість чи бажання догодити Генпрокуратурі? Пам'ять про дану Присягу або страх перед системою? Внутрішня воля стати символом того, що в країні є залишки правосуддя, або жага пристосуванства? Перед цією тендітною жінкою дійсно не простий вибір. Вона відчуває, як влада на неї тисне, і прийняти справедливе, законне рішення - це мужній Вчинок. Вона знає, що влада не вічна, і догодити їй всупереч закону, ймовірно, це закінчиться для неї дуже сумно в недалекому майбутньому. Вона пам'ятає про долю своїх колег, які зараз у бігах. Вона знає, що Бог завжди карає за відверте знущання над іншими людьми. Давайте побажаємо судді Печерського районного суду Ларисі Іванівні Цокол мудрості та мужності", - написав політик.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся