Логістичний оператор Raben Group придбав компанію Transkam

Європейський логістичний оператор Raben Group придбав компанію Transkam згідно з договором, підписаним 13 жовтня, повідомляє прес-служба компанії.
"Купівля Transkam дозволить збільшити нашу пропозицію в Чеській Республіці та Словаччині для логістики свіжих продуктів, і крім того, ми плануємо посилити наші мережі в цих країнах", - заявив Евальд Рабен, директор Raben Group.
Transkam, яка є сімейною компанією, була заснована в 1990. На даний момент штат складається з 300 співробітників. Складські приміщення в Чеській Республіці знаходяться в містах: Горовиця, Оломоуці та Гостівіце. Також є одна філія в Словаччині в місті Нове-Місце-Над-Вадом. Компанія надає комплексні логістичні послуги: внутрішні та міжнародні автоперевезення, митне складування з температурним контролем. Компанія володіє складською площею 60 тис. кв. м.
Raben Group - логістичний оператор, який надає послуги: автоперевезення, морські та авіаперевезення, складування. Має 485 тис. кв. м складських приміщень у 10 європейських країнах. У компанії працюють 5200 співробітників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся