Лівійські повстанці відстояли порт Брега від атаки військ М.Каддафі
Повстанці в Лівії тріумфують: війська, вірні Муаммару Каддафі зазнали поразки в битві за східний порт Брега. Антиурядові сили змогли відстояти місто від атак добре озброєних сил М.Каддафі. Як передає BBC, після відступу армії місто наповнилося радісними людьми, які стріляли з пістолетів у повітря.
Повідомляється, що урядові війська прибули більш ніж на 100 машинах. Важкі бої розгорнулися за університет і нафтопереробний завод, які спочатку захопили війська М.Каддафі, але потім відступили через брак боєприпасів.
Медичні джерела в Брезі розповіли BBC, що в ході боїв було вбито 14 осіб.
Нагадаємо, вчора сили, вірні М.Каддафі, здійснили ряд операцій з повернення контролю над сходом країни. Вони закінчилися з різноманітними результатами.
У своєму виступі, який транслювали по ТБ, М.Каддафі попередив світову спільноту, що не потерпить будь-яке іноземне втручання.
"Ми не будемо терпіти американську інтервенцію. Це призведе до кривавої війни, і тисячі лівійців помруть, якщо Америка і НАТО введуть війська до Лівії", - сказав він.