Лівія сподівається відновити експорт газу в Італію 17 листопада 2013 р

Як повідомив представник лівійської Національної нафтової корпорації NOC, Лівія сподівається відновити експорт газу в Італію 17 листопада 2013 р., передає Reuters. Заява послідувала після того, як озброєні групи протестувальників залишили нафтовий порт Мелліта, який вони утримували протягом двох тижнів.

"В даний час інспектори прибувають, щоб оглянути термінал і підготувати відновлення експорту. Якщо бог дасть, ми відновимо експорт в неділю", - сказав представник NOC Мохаммед аль-Харарі.

Багато лівійських портів з кінця липня 2013 р. виявилися блокованими, а нафтові родовища закриті у зв'язку з протестами охоронців і нафтовиків, які вимагали підвищення оплати праці, а також висувають політичні вимоги. Це зменшило експорт і виробництво нафти до найнижчого рівня. За час страйку рівень видобутку нафти знизився з 500 до 250 тис. барелей у добу, у той час як до війни експортувалося до 1,25 млн барелей в добу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся