"Ліверпуль" розгромив "Барселону" і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

"Ліверпуль" розгромив "Барселону" і вийшов у фінал Ліги чемпіонів Фото: "Ліверпуль" - "Барселона" (twitter.com/LFC)

Неймовірний камбек

"Ліверпуль" на домашньому стадіоні "Енфілд" забив чотири сухих м'ячі "Барселоні" у матчі-відповіді 1/2 фіналу.

Господарі відразу заволоділи ініціативою і забили швидкий гол. На 7 хвилині матчу рахунок відкрив нападник "мерсисайдців" Дивок Орігі. У другому таймі, на 54 хвилині перевагу господарів у рахунку зміцнив півзахисник Жоржина Вейналдум, що вийшов на заміну після перерви. Через 2 хвилини Вейналдум оформив третій гол. У кінцівці зустрічі, на 79 хвилині Орігі забив четвертий м'яч у поєдинку.

Нагадаємо, в першому матчі на стадіоні "Камп Ноу" в Барселоні каталонці розгромили "Ліверпуль" - 3:0.

Таким чином, підопічні Юргена Клоппа зробили неймовірний камбек і вийшли у фінал Ліги чемпіонів, зіграють з "Аяксом" або "Тоттенхемом". "Барселона" ж завершила виступ на турнірі.