Злива з градом завдали Сімферополю збитків більш ніж на 3 млн грн
За попередніми даними, збиток, нанесений Сімферополю сильними зливою та градом 1 червня, склав 3,1 млн грн. Про це повідомив міський голова Сімферополя Віктор Агєєв на прес-конференції в Сімферополі 2 червня.
Мер, зокрема, зазначив, що станом на ранок 2 червня в місті була пошкоджена м'яка покрівля площею 11 тис. 920 кв. м, шиферна покрівля - 3 тис. 380 кв. м, розбито 238 кв. м скла в школах і медичних установах. Крім цього, вода залила 2,5 тис. кв. м дороги і затопила 119 квартир на верхніх поверхах багатоквартирних житлових будинків. Крім того, за його словами, в результаті підтоплень постраждали архіви Консульства Литви в Сімферополі і 2-го пологового будинку. "Постраждалих, слава богу, немає, але постраждали наші автомобілісти, не знаю, скільки конкретно машин постраждало, але думаю, що дуже багато", - сказав Агєєв.
Він уточнив, що в попередньому підрахунку збитків не передбачені втрати, яких зазнали жителі приватного сектора.
Віктор Агєєв також повідомив, що в місті створено комісію з вирішення проблеми, що виникла через негоду.
Нагадаємо, 1 червня вдень в Сімферополі пройшов сильний дощ з градом розміром з перепелине яйце. В результаті негоди були поламані гілки дерев, зірване листя і електричні дроти, припинено роботу світлофорів. Через рясні опади на деяких вулицях міста вода піднялася на рівень капотів машин, багато з яких були пошкоджені.