Литвин: Резолюція Європарламенту щодо України гостра і суперечлива

П'ятниця 28 жовтня 2011 20:04

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає резолюцію Європейського парламенту про події в Україні "різким і суперечливим" документом, який, за його словами, можна схарактеризувати як "батіг і пряник". Про це повідомляє радіо "Свобода".

У резолюції говориться, що Україна має право реалізувати свою європейську перспективу, але водночас вказано, що з Україною розвиватимуть тільки політику сусідства, сказав Литвин сьогодні в перебігу поїздки до Житомирської області, - навіть не "Східного партнерства", а політику сусідства, яка, за словами Литвина, "довела свою нежиттєздатність".

Як сказав голова парламенту, до цього документу треба поставитися цілком серйозно.

Нагадаємо, Європейський парламент учора ухвалив резолюцію з приводу останніх подій в Україні, в якій, зокрема, говориться, що збереження вироку колишньому прем'єрові Юлії Тимошенко у нинішньому вигляді містить ризики для укладення угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся