Литвин закликає парламентські комітети до більш активної роботи

НовиниПолітика    31.10.2011 - 11:55

Голова Верховної Ради України (ВР) Володимир Литвин закликає народних депутатів, які перебувають у парламентських комітетах працювати більш активно. Про це на засіданні погоджувальної ради заявив спікер ВР Володимир Литвин, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я звертаю увагу комітетів на необхідність більш активної роботи", - заявив Литвин.
По його словами на сьогоднішній день у роботі в парламентських комітетах знаходитися 880 питань, з яких підготовлено до розгляду в сесійній залі ВР тільки 151 питання. Також Литвин зазначив, що щонеділі в комітети Ради передаються близько 40 ініціатив народних депутатів.
Так, за словами Литвина, комітет по боротьбі з організованою злочинністю підготував до розгляду в парламенті тільки 5 законопроектів, на розгляді комітету з будівництва та ЖКГ знаходиться 27 законопроектів - підготовлено 3.
На розгляді комітету з питань економічної політики знаходяться 104 проекти закону, з них підготовлені до розгляду тільки 9, на розгляді комітету з питань законодавчого забезпечення правосуддя перебувають 110 питань, з них підготовлені до розгляду парламентом 4. Комітет з питань фінансів, банківської діяльності та митної політики розглядає 139 законопроектів, з яких готові для розгляду в сесійній залі парламенту тільки 22.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top