Ліон - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 2:2)

Ліон - Шахтар: онлайн трансляція (рахунок 2:2) Фото: "Ліон" - "Шахтар" (twitter.com/fcshakhtar)

РБК-Україна проведе трансляцію другого туру групового етапу Ліги чемпіонів

Ліон - Шахтар. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 22:00, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1". "Шахтар" на виїзді зустрінеться з "Ліоном" у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів. По мнению букмекеров, преимущество в этом противостоянии на стороне французского клуба.

2 жовтня 22:00
Ліон, Парк Олімпік Ліонне

Матч завершено 2:2

90+3 хв. Фінальний свисток.

83 хв. Тепер заміну робить "Шахтар": Кайоде виходить, Жуніор Мораес йде.

81 хв. Заміна у "Ліона": Корне замість Дембеле.

78 хв. Момент у "Ліона"! Три в три, пас Депая і удар Дембеле, але досвідчений Пятов у стрибку відбив м'яч на кутовий.

75 хв. Заміну підготував Фонсека: замість Алана Патріка на поле вийшов Коваленко.

72 хв. Оооой! "Ліон" тисне на "Шахтар"! Дюбуа впевнено вразив ворота Пятова.

70 хв. Дембеле забиває гол! "Ліон" скорочує відставання.

65 хв. Матвієнко поборовся за м'яч на чужій половині, увійшов в штрафну, але Денайер дотягнувся до м'яча ближньої ногою в підкаті.

63 хв. Заміна у "Ліона": пішов з поля Траоре, замість нього на поле вийшов Мемфіс Депай.

55 хв. Жуніор Мораес відправляє м'яч в дальній нижній кут. Це його другий гол в сьогоднішньому матчі!

50 хв. Футболісти "Ліона" володіють ініціативою на початку другого тайму, намагаючись прискорити гру.

47 хв. Фекір отримує попередження за фол проти вийшов з воріт Пятова у чужій штрафній.

46 хв. Повертаємося до гри.

45 хв. Завершився перший тайм.

44 хв. Тайсон на паузі дочекався включення Ісмаїлі, той прострілив від лицьової, а Мораес завдав ідеальний удар у дотик.

37 хв. "Гірники" остаточно заволоділи ініціативою і виглядають небезпечніше своїх суперників в атаці.

24 хв. Затяжна атака "Шахтаря" залишилася без удару.

22 хв. Ракицький подає з кутового на дальню штангу. Ісмаїлі виграє "повітря" і б'є головою по воротах, але м'яч у ворота не потрапляє.

18 хв. Тайсон обігрує суперника на фланзі і віддає тонкий пас у штрафну, куди несподівано вривається Майкон, але б'є неточно.

12 хв. Ще один удар Дембеле. На цей раз - здалеку. Француз зауважив, що Пятов вийшов з воріт і спробував перекинути через нього м'яч, але у ворота не влучив.

11 хв. Дембеле користується провалом "Шахтаря" в обороні і вискакує один на один з голкіпером. Форвард б'є в нижній кут, але П'ятов ногами відбиває м'яч в сторону.

9 хв. Мораес заробив перспективний штрафний. До м'яча підійшов Алан Патрік і пробив у стінку.

8 хв. "Шахтар" поки контролює м'яч на чужій половині поля.

2 хв. Тайсон розігнав атаку з центру поля і викотив під удар Ісмаїлі - захисник не зумів влучити у ствір воріт.

1 хв. Матч почався. Поїхали!

- Стартові склади:

"Ліон": Лопеш - Дюбуа, Марсело Фільйо, Денайєр, Ферлан Менді - Тусар, Ндомбеле - Траоре, Фекір (К), Ауар - Мусса Дембеле
Запасні: Жоржелін, Морель, Маркаль, Феррі, Діоп, Корне, Депай.

"Шахтар": Пятов - Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Патрік, Степаненко Майкон - Марлос, Мораєс, Тайсон
Запасні: Шевченко, Бутко, Хочалава, Нем, Коваленко, Фернандо, Кайоде

У стартовому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Ліон" здобув сенсаційну перемогу над "Манчестер Сіті", тоді як "Шахтар" вдома не зміг обіграти "Хоффенхайм" (2:2), двічі поступаючись в рахунку. Тепер команда Брюно Женез спробує зміцнити своє лідерство в групі F. Таким чином, донецький клуб просто зобов'язаний брати очки, щоб майже безнадійно не відстати від прямого конкурента.

Успіхи "Ліона" в чемпіонаті Франції не настільки хороші. Після 8 турів команда йде на 5 місці. "Шахтар" в своєму останньому матчі в українській Прем'єр-лізі забив "Карпатам" шість м'ячів при одному пропущеному. "Помаранчево чорні" впевнено лідирую в турнірній таблиці.

Зустріч команд пройде за порожніх трибун. УЄФА покарав французький клуб проведенням двох домашніх поєдинків у єврокубках (другий - умовно) без глядачів і оштрафував на 100 тисяч євро. Таке рішення було прийнято після заворушень, влаштованих уболівальниками французької команди під час домашнього матчу Ліги Європи в минулому сезоні.