Лідери та активісти харківської "Батьківщини" спалили партійні квитки, - Філіпов

НовиниПолітика    26.07.2016 - 14:30

Близько ста представників харківської "Батьківщини" на знак протесту проти злиття партії з "Опозиційним блоком" оголосили сьогодні про вихід з партії і спалили партійні квитки на Площі Конституції. Відповідне звернення на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook оприлюднив Антон Філіппов. 

В поширеній колишніми членами "Батьківщини" заяві йдеться, що на сьогодні "Батьківщина" і "Опоблок", виступають як єдина політична сила.

Серед тих, хто публічно вийшов з "Батьківщини", – голова обласної організації "Батьківщина молода" Антон Філіппов та його перший заступник Антон Іллічов; один з лідерів Валківської районної організації, учасник АТО Сергій Романчук; депутати від "Батьківщини" Харківського районного та Нововодолазької селищної рад.

За словами екс-партійців "Батьківщини", ідеї партії повністю дискредитовані на рівні центрального керівництва.


"Особливо цинічним, на нашу думку, є тісна співпраця представників Батьківщини та Опозиційного блоку на виборах 17 липня, у тому числі й на Луганщині. Представники окружної комісії від БЮТ спільно з представниками Опоблоку зривали засідання окружкому за підрахунком голосів", – йдеться в заяві.

Активісти зазначили, що "верхом невігластва і брехні" стало підписання Савченко та регіоналом Лебедєвим спільної заяви про вибори в Луганській області.

"Нам незрозуміло, як може Герой України, бойовий офіцер батальйону "Айдар" ставити підписи на одному папері з людиною, яка організовувала сепаратистські шабаші і є братом сумно відомого міністра оборони уряду Януковича, який продавав за копійки Українську армію?", – повідомляється в заяві.

Автори заяви нагадали, що ще в 2009 році представники Партії регіонів і БЮТ могли об'єднатися в парламенті. "На щастя, так звана "ширка" не вдалася, хоча нам, рядовим партійцям, соромно за той випадок досі. Але сьогоднішня ситуація виходить за межі нашого терпіння", – зазначили вони.

"Ми виходимо з партії, але "Батьківщина" залишається в нашому серці", – резюмували учасники акції.

On Top