Ліберал-демократ Сіндзо Абе обраний прем'єр-міністром Японії

НовиниПолітика    26.12.2012 - 09:09

Лідер Ліберально-демократичної партії Японії Сіндзо Абе затверджений на посаді прем'єр-міністра країни. Таке рішення було прийнято за підсумками парламентського голосування, передає Reuters.

Результат голосування був фактично вирішений, оскільки у опонентів Ліберально-демократичної партії, яка отримала переконливу перемогу на виборах 16 грудня, просто не було достатньої кількості мандатів, щоб протистояти їм.
Абе вже очолював японський уряд 5 років тому. Тоді йому довелося піти у відставку через низку скандалів. Тепер політик обіцяє винести уроки з власних помилок і промахів попередньої адміністрації.

Зазначимо, що політична ситуація в Японії вкрай нестабільна. За останні 6 років в країні змінилося 7 прем'єр-міністрів. Це пояснюється як економічними проблемами, так і скандалами, без яких не може обійтися жодна адміністрація.

Експерти очікують, що зовнішньополітичний курс Японії буде жорсткішим, оскільки в оточенні нового прем'єра є чимало політиків, які дотримуються консервативних поглядів на те, як має поводитися країна в сучасному світі.

Читайте також: Уряд Японії пішов у відставку перед обранням нового прем'єра

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top