ua en ru

У разі припинення Росією поставок газу, влітку Україна повністю забезпечена паливом за рахунок власного видобутку, - Продан

У літній період Україна повністю забезпечена газом за рахунок власного видобутку в разі, якщо Росія перекриє поставки.

У літній період Україна повністю забезпечена газом за рахунок власного видобутку в разі, якщо Росія перекриє поставки. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан на відкритті у Києві тристоронніх переговорів щодо газу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Це не фантастика. Влітку таке споживання, що ми повністю забезпечуємо себе власним видобутком, і навіть закачуємо. Будемо готується до опалювального сезону в залежності від того, як складатиметься ситуація. Будемо проводити заходи по зменшенню споживання газу", - повідомив глава Міненерго.

"Наша позиція в переговорах - це 268 доларів. Коли ця ціна буде узгоджена, ми готові погасити заборгованість. Є інший компроміс, який ми готові розглядати - це 326 доларів за тис. кубометрів", - заявив Продан.

Нагадаємо, сьогодні в Києві проходять тристоронні переговори щодо газу з участю представників України, Росії та Єврокомісії.