ru ua

Воронезький суд залишив льотчицю Савченко під вартою

Воронезький обласний суд у понеділок, 15 вересня 2014 р., відхилив скаргу захисту української льотчиці Надії Савченко на рішення про продовження терміну його утримання під вартою до 30 жовтня 2014 р. Про це у своєму Twitter написав адвокат льотчиці Микола Полозов.

Воронезький обласний суд у понеділок, 15 вересня 2014 р., відхилив скаргу захисту української льотчиці Надії Савченко (на фото) на рішення про продовження терміну його утримання під вартою до 30 жовтня 2014 р. Про це повідомляє "Ехо Москви".

Як зазначає видання, Воронезький обласний суд відмовився випустити Савченко під заставу в 1 мільйон рублів, погодившись з доводами слідства, що обвинувачена може сховатися і не з'явитися на слухання справи по суті.

Розгляд скарги почався в п'ятницю, 12 вересня, однак був перенесений через проблеми зі зв'язком у СІЗО.

Раніше українські спостерігачі з групи "Озон" повідомили, що їхніх представників не пустили на побачення в СІЗО м. Воронеж (Росія) до української льотчиці Надії Савченко.

Нагадаємо, 27 серпня 2014 р. Воронезький облсуд прийняв рішення залишити Савченко під вартою до 30 жовтня 2014 р. Захист це рішення оскаржила.

33-річна Надія Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". При цьому залишалася діючим офіцером ВСУ. Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 або 19 червня. 8 липня стало відомо, що Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа. Російські влади інкримінують Савченко причетність до загибелі на востокеУкраины двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії - Ігоря Корнелюка і Антона Волошина.

Зазначимо також, що Надія Савченко очолила виборчий список партії "Батьківщина" на позачергових виборах до Верховної Ради 26 жовтня. Крім того, делегати передвиборного з'їзду "Батьківщини" прийняли Савченко в партію, а також проголосували за обрання її членом президії політради.