Лестер - Севілья: онлайн-трансляція

Лестер - Севілья: онлайн-трансляція Фото: Лестер - Севілья

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів між "Лестером" і "Севільєю" розпочалась на РБК-Україна о 21:30, а дивитися матч можна було на каналі "Футбол 2". Букмекери вважали, що більше шансів на перемогу має клуб з Севільї.

14 березня, 21:45
Лестер, Кінг Пауер

Стартові склади:

Лестер: Шмейхель, Дринкуотер, Морган, Хут, Варді, Олбрайтон, Сімпсон, Окадзакі, Ндіді, Марез, Фукс.

Запасні: Цілер, Чилвелл, Кінг, Амарти, Слимани, Грей, Ulloa.

Севілья: Ріко, Іборра, Насрі, Бен Йеддер, Н'Зонзи, Сарабіа, Ескудеро, Витоло, Пареха, Рамі, Меркадо.

Запасні: Сорія, Феррейра, Краневиттер, Корреа, Йоветіч, Васкес, Лангле.

90 + 4 хв. Фінальний свисток! Рахунок 2:0. Казка "Лестера" триває!

90 + 2 хв. Можливо останній шанс для іспанців, але подача виконується вкрай невдало.

90 хв. Ще чотири хвилини нервів додав арбітр.

88 хв. Марез отримав попередження за те, що довго йшов з поля.

88 хв. Шекспір робить заміну: Марез йде, Амарті з'являється на полі.

87 хв. "Лестер" не найкраща команда по володінню м'ячем: 27% на 73% на користь "Севільї".

83 хв. Видалення для тренера "Севільї"! Сампаолі на емоціях щось висловив рефері.

80 хв. Шмейхель рятує команду!!! Не буде додаткового часу.

78 хв. ПЕНАЛЬТІ у ворота "Лестера"!!! Ще й попередження для воротаря "лисиць".

alt

77 хв. Заробила "Севілья" стандарт у штрафний "Лестера".

75 хв. Все робить правильно арбітр. Варди теж отримав жовту.

74 хв. Видалення у "Севільї"! Здали нерви у Насрі, він буцнув Варді і отримує друге попередження.

73 хв. Щойно вийшов на заміну Корреа добирається до м'яча і б'є, але воротар на місці.

69 хв. Друга заміна у "Севільї": Корреа вийшов замість Бен-Йедера

67 хв. "Лестер" ледь не забиває третій. Варді після прострілу Мареза пробив повз ворота

63 хв. У команді "Лестера" заміна: Окадзакі йде, Слімане з'являється на полі.

59 хв. Здають нерви у гравців "Севільї". Вітоло був покараний жовтою карткою.

54 хв. ГОООЛ! Олбрайтон забиває за "Лестер" другий гол у цьому матчі. Гарна перевага для "лисиць".

53 хв. Момент! Ескудеро після сильного удару з дальньої дистанції потрапив в поперечину. Шмейхель вже не міг дотягнутися до нього.

50 хв. Іспанці досить активно почали другий тайм.

47 хв. "Севілья" проводить в перерві дві заміни. Замість Габріеля Меркадо на поле вийшов Маріано Феррейра, а Пабло Сараб замінив Стеван Йоветич.

46 хв. Другий тайм. Поїхали!

alt

45 + 1 хв. Штрафний "Лестера" закінчується невдалим ударом Олбрайтон. Перший тайм завершено - 1: 0 на користь англійців!

45 хв. Одну хвилину компенсував рефері.

42 хв. У паралельному матчі "Ювентус" - "Порту" господарі відкрили рахунок.

38 хв. Насрі прострілив зліва у штрафний майданчик точно в руки Шмейхелю.

37 хв. Не квапляться господарі поля.

36 хв. Варди б'є з радіусу штрафного, але заблокували його удар захисники.

30 хв. Бен-Йедер небезпечно б'є зі штрафного, але Шмейхель контролює ситуацію.

28 хв. Іспанці провели атаку в якій заробили кутовий.

27 хв. Морган став першим гравцем з Ямайки, який забив м'яч у матчі Ліги чемпіонів.

27 хв. ГОООЛ! Забиває Уес Морган! "Лестер" попереду! Рахунок 2:2 за сумою двох матчів. У разі рівного розподілу забитих м'ячів, перевагу має команда, яка забила гол на чужому полі.

alt

26 хв. Варди в боротьбі з Іборра заробив штрафний у кута. Дуже близько до воріт суперника!

22 хв. Відсоток володіння м'ячем на користь господарів зустрічі: 55% на 45%

20 хв. Але з виконанням невелика біда.

18 хв. А ось і перша жовта картка в матчі - Насрі покарали за удар по ногах Ндіді. Штрафний заробили іспанці!

15 хв. Гра плавно перейшла в середину поля.

11 хв. Дрінкуотер після навісу з кутового і виграв повітря, але пробив повз ворота.

10 хв. Завдяки діям Варди "Лестер" заробив кутовий.

7 хв. "Севілья" поки трохи краще контролює м'яч.

4 хв. Небезпечна атака "Лестера", але порушення фіксує арбітр. Фукс повалив на газон одного з захисників іспанського клубу.

1 хв. Матч розпочався!

Банер уболівальників "Лестера": "Випустіть псів війни". А сама фраза належить Вільяму Шекспіру.

alt

Перша зустріч закінчилася з рахунком 2: 1 на користь іспанської команди. Тоді англійський клуб очолював Клаудіо Раньєрі, але після фіаско був нещадно відправлений у відставку. Зараз командою керує Крейг Шекспір, який раніше працював асистентом.

"Лестер" вперше в історії пробився в Лігу чемпіонів і для перемоги достатньо буде здобути мінімальну перемогу, а "Севілья" може вперше в історії вийти в чвертьфінал ЛЧ. Так що всі сили будуть кинуті на результат і нас чекає цікавий матч.