ua en ru

Лещенко: минуле наздоганяє Ложкіна

Лещенко: минуле наздоганяє Ложкіна Фото: Борис Ложкін

За словами Лещенка, Ложкіна підозрюють у відмиванні грошей

Австрія направила в Генеральну прокуратуру України (ГПУ) запит на надання допомоги в розслідуванні кримінальної справи про відмивання грошей главою Адміністрації Президента України Борисом Ложкіним. Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенко" (БПП) Сергій Лещенко.

"Минуле наздоганяє Ложкіна. Австрія надіслала Шокіну запит на надання допомоги в розслідуванні кримінальної справи про відмивання грошей", - пише Лещенко.

Нардеп зазначив, що сумнівні перекази багатомільйонних сум помітив підрозділ Міністерства внутрішніх справ Австрії, який займається розслідуванням відмивання грошей і контактує з банківськими установами країни. Він написав у березні 2015 року заяву в спеціальну прокуратуру про те, що є підозра про відмивання грошей стосовно трьох українців.

Прошлое догоняет Ложкина. Австрия прислала Шокину запрос на предоставление помощи в расследовании уголовного дела об отмывании денег.

Posted by Сергій Лещенко on 24 сентября 2015 г.

За словами Лещенка, джерела в АП кажуть, що справа стосується продажу Ложкіним "Українського медіа холдингу" в 2013 році структурам бізнесмена Сергія Курченка, коли транзакції проводилися з офшорних фірм на офшорні фірми через рахунки в австрійських банках.

Нагадаємо, федеральна прокуратура Швейцарії розслідує кримінальну провадження щодо українського бізнесмена Сергія Курченка за фактами відмивання грошей.