ua en ru

Лавров закликав Київ відмежуватися від "партії війни" та зняти блокаду ДНР/ЛНР

Лавров закликав Київ відмежуватися від "партії війни" та зняти блокаду ДНР/ЛНР

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров закликав Київ відмежуватися від "партії війни", а також зняти економічну блокаду самопроголошених "Донецької народної республіки" та "Луганської народної республіки". Про це, виступаючи на 28-й сесії ООН з прав людини в Женеві, заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передає "Російська газета".

"Закликаємо керівництво України відмежуватися від "партії війни" та інших екстремістів, взяти курс на досягнення миру і злагоди в багатонаціональному українському суспільстві на общеприемлемой основі", - зазначив Лавров.

При цьому він підкреслив, що пропозиції деяких країн постачати зброю в Україну є спробами зірвати мирне врегулювання на Донбасі.

Лавров також закликав Київ зняти економічну блокаду ДНР і ЛНР.

"Уряд України повинен негайно зняти введену ним фактичну блокаду цього регіону, відновити економічні зв'язки, соціальні платежі, банківські послуги, свободу пересування людей між Донбасом і іншими районами країни", - додав Лавров.

Нагадаємо, ще в середині листопада Президент РФ Володимир Путін заявив, що не дозволить знищити "політичних супротивників" Києва на Донбасі.