ru ua

Латвія включила Пореченкова у "чорний список"

Латвія включила Пореченкова у "чорний список"
Міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич заявив, що включив в "чорний список" російського актора Михайла Пореченкова.

Міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич заявив, що включив в "чорний список" російського актора Михайла Пореченкова. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

"Латвія послідовно продовжить свою політику щодо тих, хто своїми діями порушує принципи міжнародного права, Пореченкова не чекають в Латвії", - написав міністр.

Відзначимо, в "чорний список" Латвії вже російський актор Івана Охлобистін, а також ряд російських музикантів, серед яких Олег Газманов, Йосип Кобзон і Валерія.

Нагадаємо, 30 жовтня російський актор Михайло Пореченков прибув з візитом на Донбас. Як повідомив сам актор, він приїжджав на територію, контрольовану самопроголошеної "Донецької народною республікою", щоб переконатися в дотриманні перемир'я. При цьому в донецькому аеропорту російський актор постріляв з кулемета бойовиків по позиціях сил АТО.

Пізніше Міністерство внутрішніх справ України порушило стосовно Пореченкова кримінальну справу, потім ще одну справу проти Пореченкова порушила Служба безпеки.