У Латвії стартують навчання НАТО за участю більше 40 генералів країн-членів альянсу

У Латвії стартують навчання НАТО за участю більше 40 генералів країн-членів альянсу
Фото: штаб-квартира НАТО (nato.int)

Метою заходів є навчання офіцерів вищого рівня планувати об'єднані операції

У Латвійській національній академії оборони сьогодні, 10 вересня, розпочинаються навчання НАТО Steadfast Pyramid 2017 і Steadfast Pinnacle 2017, в яких планують взяти участь понад 40 старших і вищих офіцерів з країн-членів альянсу, а також країн-партнерів НАТО Фінляндії та Швеції. Про це повідомив телеканал TV Net.

Метою навчань є вдосконалення здібностей офіцерів вищого рівня і командирів планувати об'єднані операції і керувати ними. В якості підстави для навчань буде використовуватися директива планування всеосяжних операцій - один з головних документів планування об'єднаних операцій НАТО.

TV Net зазначає, що Steadfast Pyramid 2017 - перша частина навчань, що проводяться Верховним головнокомандуванням сил союзників в Європі і Вищим головнокомандуванням сил союзників з питань трансформації НАТО, вона триватиме до 15 вересня, а друга частина - Steadfast Pinnacle 2017, присвячена в основному ролі командирів на операційному рівні, буде проводитися 17-22 вересня.

Нагадаємо, у травні в Естонії пройшли найбільші в історії країни міжнародні навчання Північноатлантичного альянсу під назвою Kevadtorm-2017 ("Весняний штурм-2017").

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся