Л.Лізантан призначена головою правління ЗАТ "Полтавський олійноекстракційний завод-Кернел Груп".

Наглядова рада ЗАТ "Полтавський олійноекстракційний завод-Кернел Груп" на своєму засіданні 1 лютого 2010 р. ухвалила рішення про звільнення з посади голови правління Олександра Левчука. Про це йдеться у розкритті інформації з цінних паперів і фондового ринку. О.Левчук акціями товариства не володіє, перебував на посаді з 19 вересня 2008 р.

Крім того, на посаду голови правління за сумісництвом призначено Ларису Лізантан. Акціями товариства не володіє, основне місце роботи - директор ТОВ "Приколотнянський ОЕЗ".

"Полтавський олійноекстракційний завод-Кернел Груп" входить до "Кернел Груп" - вертикально-інтегрованої національної компанії, що працює в агропромисловому секторі України з 1994 р. Група виробляє соняшникову олію, здійснює дистрибуцію бутильованого масла в Україні, експорт масла і зернових, надає послуги із зберігання зернових і олійних культур на елеваторах, а також має агровиробництво.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся