ru ua

Квіташвілі хоче продовжити роботу над законопроектом про автономізацію лікарень, - АПУ

Квіташвілі хоче продовжити роботу над законопроектом про автономізацію лікарень, - АПУ Фото: Олександр Квіташвілі

Квіташвілі хоче взяти участь у напрацюванні узгодженого законопроекту

Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі звернувся до секретаріату Національної ради реформ з проханням долучитись до розробки законопроекту про автономізацію лікарських закладів. Про це заявив заступник Адміністрації Президента Дмитро Шимків сьогодні під час брифінгу за підсумками засідання Національної ради реформ, передає кореспондент РБК-Україна.

"Міністр охорони здоров'я звернувся до секретаріату Національної ради реформ з проханням долучитись до обговорення законопроекту про автономізацію лікарських закладів, зробити один законопроект - сьогодні ми знаємо два, і там є певні розбіжності - для того, щоб знайти порозуміння, як це було з законом про державні закупівлі ліків, з залученням міжнародних організацій", - заявив Шимків.

Нагадаємо, Кабмін зареєстрував у Верховній Раді України законопроект, який передбачає реформу охорони здоров'я, розроблену командою Квіташвілі.

Відзначимо, що 2 липня 2015 р. Квіташвілі після нетривалої критики з боку депутатів повідомив, що прийняв рішення піти у відставку.

Верховна Рада поки не розглядала питання про відставку Квіташвілі.

У свою чергу сам міністр заявив, що не планує відкликати свою заяву про відставку з посади.