Куйбіда і Цушко подали до ЦВК документи для реєстрації кандидатами на пост Президента України

Неділя 30 березня 2014 14:47
У Центральну виборчу комісію (ЦВК) подали документи для реєстрації кандидатами в Президенти України, лідер Народного Руху України Василь Куйбіда і екс-глава Антимонопольного комітету Василь Цушко.

У Центральну виборчу комісію (ЦВК) подали документи для реєстрації кандидатами в Президенти України, лідер Народного Руху України Василь Куйбіда і екс-глава Антимонопольного комітету Василь Цушко. Про це РБК-Україна повідомив прес-секретар Цвк Костянтин Хівренко.

"Цушко і Куйбіда подали в ЦВК повний пакет документів для реєстрації кандидатами в Президенти, включаючи заставу 2,5 млн грн", - повідомив прес-секретар ЦВК.

За законом, комісія має право розглядати подані заяви протягом п'яти днів, тому всі питання щодо реєстрації кандидатами на пост Президента України будуть розглянуті до 4 квітня.

Нагадаємо, подання документів до ЦВК для реєстрації кандидата на пост Президента України завершується о 24 годині 30 березня 2014 року.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся