Курс долара буде помірно знижуватися в найближчий тиждень, - аналітик

Курс долара буде помірно знижуватися в найближчий тиждень, - аналітик
Ілюстративне фото (прес-офіс НБУ)

Безготівковий долар буде торгуватися через тиждень поблизу 25,8 гривень

Курс долара в найближчий тиждень буде помірно знижуватися. Такий прогноз в коментарі РБК-Україна висловив старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб.

"На минулому тижні, з минулої середи, курс долара до гривні знизився на всіх без винятку сегментах валютного ринку на 0,6-1,3%. знизився з 26,33 грн до 25,98 грн, або на 1,3%. Середньозважений курс долара на міжбанку, за даними регулятора, за цей же час знизився з 26,26 грн до 25,95 грн, або на 1,2%. Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках знизилися за тиждень з 26,00/26,31 до 25,83/26,14. Таким чином, і купівля, і продаж знизилися на 0,6%, При цьому спред між середньою продажем і середньої покупкою зберігся на рівні 1,2%", - розповів аналітик.

За словами Іосуба, падіння курсу долара сприяло його зниження до інших основних валют. У той же час, обвал на російському валютному і фондовому ринках на гривні ніяк не позначилася, упевнений експерт.

"Наслідки для української економіки могли б виникнути в разі широкої взаємної торгівлі з Росією, та якби в цій торгівлі активно використовувалися національні валюти, гривня і карбованець. В цьому випадку падіння рубля до гривні призвело б до подорожчання українських товарів до Росії і зниження їх цінової конкурентоспроможності, і можна було б очікувати зниження експорту в Росію з одночасним зростанням імпорту з неї", - розповів Іосуб.

"На найближчий тиждень ми очікуємо продовження помірного зниження курсу долара. Безготівковий долар буде торгуватися через тиждень поблизу 25,8 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 25,7/26,0 грн", - спрогнозував аналітик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся