Кучма виступає за багатовекторність у зовнішній політиці і спадкоємність влади

Другий Президент України Леонід Кучма виступає за багатовекторність у зовнішній політиці України і спадкоємність влади.

Другий Президент України Леонід Кучма виступає за багатовекторність у зовнішній політиці України і спадкоємність влади. Про це він сказав журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.

"Найголовніше, за що мене весь час критикували, за багатовекторну політику, але я і сьогодні стою на цьому. Тому що жити в сучасному світі і кланятися тільки одній стороні, я маю на увазі слабкій країні, напевно, треба намагатися, як кажуть, дружити з усіма тільки в інтересах своєї країни", - сказав Кучма.

При цьому він зазначив, що на завершальному етапі його президентства Україна в світі виглядала гідно, а зараз "рухається вниз".

"Якщо б була якась спадкоємність влади, курс цього стратегічного напряму, ми б не опинилися в такому становищі, в якому ми сьогодні опинилися", - вважає екс-Президент.

Кучма також розкритикував кадрову політику нової влади, коли посади розподіляються за партійною ознакою, а не за професійною.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся