Криму виділили 42 млн грн на реалізацію програми пільгового іпотечного кредитування

Криму в поточному році на реалізацію державної програми пільгового іпотечного кредитування виділено більше 42 млн грн. Про це повідомив голова Республіканського комітету АРК з будівництва і архітектури Андрій Ляшевський, передає кореспондент РБК-Україна з посиланням на головне управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

"На сьогоднішній день на реалізацію програми Криму виділено 42 мільйони гривень. Міністерством регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України нам вже доведений бюджетний щомісячний розпис на 2012 рік", - сказав глава рескомітету.

Ляшевський нагадав, що державна програма "Доступне житло" реалізується по двох напрямах. Так, в рамках першого напряму держава компенсує 30% нормативної вартості житла. В даному випадку на держпідтримку можуть претендувати громадяни, які перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов. Другий напрям - пільгова іпотека, в рамках якої громадянам надаватимуться кредити на 15 років: тільки 3% оплачуватиме громадянин, решту - відшкодує держава.

Нагадаємо, в Україні чотири банки вже погодилися кредитувати громадян за програмою "Доступне житло".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся