У Криму кількість банків скоротилася в 5 разів після анексії

У Криму кількість банків скоротилася в 5 разів після анексії
Фото: російський банк Криму

На даний момент на півострові працюють лише 14 банків

Після анексії Російською Федерацією кількість банків в Криму скоротилася в 5 разів порівняно з березнем 2014 року, передає "Комерсант" з посиланням на Центральний банк Росії.

Повідомляється, що станом на березень 2014 року в Криму налічувалося близько 70 українських банків. До грудня 2014 року на півострові працював 31 банківський підрозділ, однак вже у вересні 2016 року їхня кількість становила 14.

Також повідомляється, що більшість російських банків покинули Крим у результаті відкликання ліцензій Центробанком. За даними російського Агентства по страхуванню внесків, сукупний обсяг страхових виплат вкладникам цих банків склав 3,53 млрд рублів.

"Якщо подивитися на банки, що спочатку заходили в Крим, то за рідкісним винятком це були невеликі і не дуже відомі кредитні організації, ряд з яких крім іншого у свій час користувалися в банківських колах не дуже хорошою репутацією",- зазначив заступник голови правління Ланта-банку Дмитро Шевченко.

Як пише видання, в даній ситуації експерти прогнозують подальше скорочення числа банків в Криму.

Нагадаємо, раніше Центробанк РФ заявив про вихід країни з рецесії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся