Кримська митниця з 1 січня вводить мита для українських товарів
![Кримська митниця з 1 січня вводить мита для українських товарів](https://www.rbc.ua/static/img/a/6/a6f1047a26c5e34b87d86c99422f9d96_650x410.jpg)
Митниця Криму з четверга, 1 січня, скасувала пільговий режим роботи з рештою території України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби митної служби Криму.
Дане рішення, як повідомляється, прийнято у зв'язку із закінченням перехідного періоду переміщення товарів через митний кордон Митного союзу в "Кримському федеральному окрузі".
"Таким чином, всі товари, які будуть переміщуватися через кримський ділянку державного кордону Російської Федерації з Україною, підлягають митному декларуванню в письмовій або електронній формах з використанням митної декларації та сплатою належних митних платежів у федеральний бюджет", - сказано в повідомленні.
Нагадаємо, що українська митниця з 27 вересня перейшла на експортно-імпортний режим роботи з аннексированным Росією Кримом.