КРУ за 11 міс. 2010 р. виявило порушення на 76,1 млрд грн

Органи державної контрольно-ревізійної служби протягом січня - листопада 2010 р. виявили порушення фінансово-господарської дисципліни на 12,5 тис. підприємствах, установах і організаціях на загальну суму 76,1 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Контрольно-ревізійного управління.
На 9,3 тис. об'єктах установлено недоотримання (втрати) коштів на суму понад 1,3 млрд грн, серед них бюджетами - 592,4 млн грн. Загальна сума фінансів, які в результаті контрольних дій додатково надійшли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств, становить майже 508,8 млн грн, у тому числі до бюджетів всіх рівнів - 102,1 млн грн.
Під час контрольних заходів майже на 11,4 тис. підприємствах, установах і організаціях встановлено незаконні, нецільові витрати та недостачу ресурсів на загальну суму понад 31,6 млрд грн. Серед них за операціями з бюджетними коштами - на 7,6 млрд грн.
У результаті вжитих представниками КРУ заходів за звітний період забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на загальну суму майже 972 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся