Хресна хода у Києві: можливі нові обмеження руху усіх видів транспорту 

НовиниНадзвичайні події    26.07.2016 - 18:18
Фото: Хресна хода у Києві
Фото: Хресна хода у Києві

У разі необхідності також буде закрито на вихід станцію метро "Арсенальна"

У зв'язку із Хресною ходою у Києві, яка запланована на 27 липня 2016 року, у столиці можливі нові обмеження руху усіх видів транспорту. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації.  

Так, у разі необхідності, у зв'язку із Хресною ходою у Києві, буде обмежено або заборонено рух усіх видів транспорту 27 липня з 06:00 до 13:00 на вул. Вербицького, 3-Г, вул. Декабристів, проспекті Миколи Бажана, Південному мосту, Дніпровському узвозі, алеї Героїв Крут, площі Слави, вул. Івана Мазепи, вул. Михайла Грушевського, Європейській площі, а також на вул. Чорнобильській, просп. Перемоги, бульварі Тараса Шевченка, вул. Володимирській, пров. Володимирському, Михайлівській площі.


"Важливо зазначити, що у разі необхідності також буде закрито на вихід станцію київського метрополітену "Арсенальна" 27 липня 2016 року з 13:00 до 20:00. Крім того, буде внесено зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування. А також заборонено паркування транспортних засобів у місцях проведення заходів", - йдеться у повідомленні.

Також, через проведення Хресної ходи у Києві, жителів столиці просять не їхати до центру міста на власному авто та оминати маршрути, де буде обмежено рух.

Нагадаємо, раніше патрульна поліція опублікувала схему обмеження руху в столиці у зв'язку із Хресною ходою у Києві.

On Top