Хресна хода у Києві: Аваков заявив про затримання 6 осіб

НовиниНадзвичайні події    27.07.2016 - 18:41
Фото: Арсен Аваков
Фото: Арсен Аваков

Аваков підтвердив вилучення холодної зброї в учасників хресної ходи в Києві

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, підбиваючи підсумки хресної ходи в Києві, заявив про затримання 6 осіб. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Невелика групка маргіналів з шести чоловік, які намагалися розгорнутим плакатом "Донбас - це російський світ!" нести киянам добрість - тепер відпочивають в одному з райвідділів поліції. Слідчим цікаві ці особистості та їх аргументи, на молебень вони не потрапили", - написав він.


Крім того Аваков підтвердив вилучення холодної зброї в учасників хресного ходу в Києві.

"Десяток складаних ножів, вилучених на рамках безпеки - повернули власникам перед посадкою в автобуси додому.. Чотирьох патріотів, що намагалися різкістю рухів зупинити цей церковний захід - попросили не створювати шансу для провокації антиукраїнських сил, і після бесіди - хлопці поїхали додому...Ніякої картинки для ворожих змі, і ніякої провокації. Рутинно - і ніякого російського світу", - написав він.

Аваков також повідомив, що більша частина учасників хресної ходи у Києві в автобусах прямують додому. Разом з тим, частина з них все ще знаходиться в Києво-Печерській Лаврі.

"Хресний хід пройшов. Автобуси з учасниками сьогоднішнього молебню в основному - вже на шляху додому, частина людей ще моляться в Лаврі. Провокацій і сутичок вдалося уникнути - злагоджено працюють Нацполіція і Нацгвардія. Дала свої плоди і проведена профілактика і введені заходи безпеки", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час хресної ходи у Києві правоохоронці вперше застосували безпілотники.

On Top