ru ua

В Кременчуці сьогодні стартує набір у патрульну поліцію

В Кременчуці сьогодні стартує набір у патрульну поліцію Фото: патрульна поліція

У Полтаві набір в патрульну службу почнеться 23 вересня

У Кременчуці Полтавської області сьогодні, 21 вересня стартує набір у нову патрульну поліцію. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУМВС України в Полтавській області.

"У місті Кременчук процес формування поліції стартує 21 вересня, а в Полтаві - 23 вересня. Участь у конкурсі може кожен громадянин України, не залежно від статі, у віці від 21 до 35 років, фізично розвинений, має водійське посвідчення не нижче категорії "В", не має судимостей, вільно володіє українською мовою і хоче змін", - йдеться у повідомленні полтавської міліції.

Набір в патрульну поліцію Кременчука починається в понеділок, 21 вересня, о 9:00 у приміщенні Міського палацу культури за адресою: бульвар Пушкіна, 2. Приймати анкети будуть по буднях з 9:00 до 18:00 до 12 жовтня.

Набір в поліцію Полтави розпочнеться у середу, 23 вересня, також в 9:00. Приймати анкети будуть в приміщенні Полтавської обласної ради за адресою: вулиця Жовтнева, 45. Подати анкету в поліцію Полтави можна буде до 14 жовтня.

"Щоб потрапити в ряди поліцейських, кандидат повинен подати анкету до приймальної комісії, пройти перевірку загального рівня знань та фізичної витримки (біг на 100 і 1000 метрів, підтягування для чоловіків і віджимання для жінок), пройти медогляд і психодіагностичний тест. Після чого майбутнього курсанта чекає співбесіда, теоретичне і практичне навчання, а після здачі іспиту - відповідальна і перспективна робота", - зазначили в міліції.

Для складання анкети кандидат повинен мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення водія не нижче категорії "В".

Відбір кандидатів розпочнеться з 13 жовтня в Кременчуці і з 15 жовтня в Полтаві, після чого майбутнього курсанта чекає співбесіда, теоретичне і практичне навчання і робота в новій поліції України.

Нагадаємо, минулого тижня, 15 вересня, в Херсоні стартував набір в нову патрульну поліцію.