Ковальчук братиме участь у новому конкурсі на посаду глави "Укренерго"

НовиниЕнергетика    31.10.2016 - 21:20
Фото: Всеволод Ковальчук
Фото: Всеволод Ковальчук

В.о. керівника НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук в прямому ефірі телеканалу NewsOne заявив про готовність взяти участь у новому конкурсі глави компанії.

Активність у ЗМІ конкурсанта Зуєва Ковальчук пов'язав з інтересами низки олігархів. Ковальчук зазначив, що на даний момент місце керівника компанії де-факто не вакантне, і він реалізує довгострокову програму реформування НЕК "Укренерго" за активної підтримки донорів.

"Донори хочуть розуміти, що компанія має стратегію, вона розвивається і в неї є чітке завдання рухатися вперед. Вони хочуть, щоб компанія стійко розвивалася, щоб була спадкоємність. Щоб вони чітко розуміли, куди рухається компанія і як. Вони бояться змін, які тягнуть за собою прихід тих чи інших олігархічних груп, які можуть отримати контроль над багатомільярдними бюджетами, виділених донорами кредитних коштів", – заявив керівник держкомпанії, відповідаючи на питання ведучого про мотивацію міжнародних донорів.

Ковальчук також наголосив, що "нездорова" активність у ЗМІ підриває довіру до компанії. Міжнародні кредитори "Укренерго" зацікавлені в стабільності НЕК "Укренерго" та надійному партнерстві з державною компанією.

"Донори люблять, коли в компанії все прозоро, зрозуміло і проведено аудит", -зазначив він. За словами Всеволода Ковальчука, завдяки міжнародним фінансовим організаціям і кредиторам їм вдається потроху модернізувати і приводити в порядок всю інфраструктуру, в тому числі інфраструктуру "Укренерго".

Ковальчук також в ефірі презентував нового члена команди "Укренерго" - Михайла Бно-Айріяна, експерта в складній специфіці енергетичної дипломатії, громадського діяча, екс-керівника Департаменту стратегічного розвитку та євроінтеграції Міненерго при Володимирі Демчишині. Михайло Бно-Айріян призначений на посаду директора з комунікацій та міжнародного співробітництва в НЕК "Укренерго". У свою каденцію керівника департаменту міністерства, Михайло активно просував ідеї поділу НАК "Нафтогаз" і створення вільних ринків у ключових напрямках енергетики.

Каплін опублікував подробиці справи за результатами перевірки Сергія Зуєва Кабмін прийняв постанову про реконструкцію чотирьох підстанцій "Укренерго"
Теги: Укренерго
Читайте в розділі

Ціна нафти Brent піднялася вище 54 доларів за барель

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить 32,7 млрд гривень

Ціна нафти Brent опустилася нижче 54 доларів за барель

On Top