Коста забив у першому матчі після повернення в "Атлетіко"

Коста забив у першому матчі після повернення в "Атлетіко" Фото: Дієго Коста (twitter.com/atletienglish)

Дієго заніс м'яч у ворота через 5 хвилин після виходу на заміну

Гол нападника Дієго Кости допоміг "Атлетіко" обіграти "льєйда" (4:0) в першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Про це повідомляється на сайті мадридського клубу.

У складі столичної команди голи також забили Дієго Годін, Фернандо Торрес і Антуан Грізманн. Коста, який вийшов на 64 хвилині матчу, відзначився вже на 69 хвилині. Для 29-річного форварда, який захищав кольори "матрацників" з 2010 по 2014 рік, ця гра стала першою після повернення.

Також в кубковій зустрічі відбувся дебют півзахисника Вітоло, який перейшов влітку в "Атлетіко" з "Сельти", але першу половину сезону провів в "Лас-Пальмас" через трансферну заборону з боку ФІФА, яка закінчилася 1 січня.

Матч-відповідь відбудеться 9 січня в Мадриді на стадіоні "Ванда Метрополітан".

В іншому поєдинку цієї стадії турніру "Алавес" на виїзді був сильнішим за "Форментера" (3:1). Гра у відповідь відбудеться 10 січня.

Нагадаємо, Дієго Коста у вересні 2017 року завершив перехід з "Челсі" в "Атлетіко".