Коригувальний коефіцієнт до ставок рентної плати за газ за липень підвищився до 1,6478

Коригувальний коефіцієнт до ставок рентної плати за природний газ за липень 2011 р. складає 1,6478, у порівнянні зі значенням такого показника на рівні 1,6452 у травні 2011 р. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
Величина коригуючого коефіцієнта обчислюється Міністерством фінансів за даними Державної митної служби для кожного податкового періоду шляхом ділення середньої митної вартості природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу), що імпортується, що склалася в процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України за податковий період на базову ціну.
Митна вартість липневих партій природного газу, заявлених декларантами, в перерахунку на 1000 куб. метрів становить 280,0 дол. в першому-третє випадках і 320 дол. в четвертому-п'ятому випадках і 297,58 дол. в шостому випадку відповідно.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся