ua en ru

Корпорація Chevron має намір вкладати кошти у видобуток сланцевого газу в Україні, - М.Азаров

11:35 02.02.2011 Ср
1 мин

Chevron Corporation має намір вкладати кошти у видобуток в Україну сланцевого газу. Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр Украіни Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.
"Вчора я зустрічався з керівниками корпорацій Chevron. Вони хочуть вкладати кошти у видобуток в Україну сланцевого газу. Це важкі для розробки родовища. Інвестиції потрібні дуже великі, але Chevron готовий їх робити", - повідомив М.Азаров.
За його словами, для цього Україна має виконати 2 умови: забезпечити політичну стабільність і незмінність правил оподаткування.
"Це 2 головні умови і така постановка питання Chevron не виняток ... Вони готові вкладати в Україну, тільки якщо у нас буде політична стабільність і не будуть змінюватися правила гри на економічному полі", - підкреслив М.Азаров.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: