ru ua

Корпоратизація "Укрзалізниці" відчинить двері перед інвесторами, - Кравцов

Корпоратизація "Укрзалізниці" відчинить двері перед  інвесторами, - Кравцов Фото: Євген Кравцов (РБК-Україна)

За словами Кравцова, корпоратизація - історична подія для компанії

Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку України 7 вересня 2017 року прийняла рішення про реєстрацію випуску акцій ПАТ "Укрзалізниця" (УЗ). Про це повідомив голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

"Це історична подія для нашої компанії. Сьогодні забираємо свідоцтво про випуск акцій ПАТ "Укрзалізниця. Розбудова ефективної системи корпоративного управління, заснованої на відкритості, прозорості та підзвітності запроваджує чіткий розподіл за напрямками ринку та дозволить встановити персональну відповідальність керівників за конкретний напрямок діяльності. Нарешті, корпоратизація відчинить двері для іноземних інвесторів в УЗ, а це означає нові суттєві можливості оновлення рухомого складу та залізничної інфраструктури за рахунок інвесторів, які відчують на собі наші клієнти, пасажири та вантажовідправники. Починається новий етап реформ компанії", - зазначив Кравцов.

Зазначимо, за законом України "Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування" 100 відсотків акцій ПАТ "Укрзалізниця" закріплені в державній власності.

Нагадаємо, раніше Кравцов повідомляв, що "Укрзалізниця" має намір закупити нові швидкісні поїзди.

За його словами, менеджмент компанії продовжує роботу по вдосконаленню технічного стану рухомого складу та закупівлі нового, зокрема збільшенню кількості швидкісних денних поїздів і придбанню пасажирських вагонів для нічних поїздів.