ru ua

Коронавірус в Україні: кількість зафіксованих випадків на 6 квітня

Коронавірус в Україні: кількість зафіксованих випадків на 6 квітня Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Кількість інфікованих в Україні перевищила 1300

В Україні число людей, заражених коронавірусом, продовжує зростати і станом на 6 квітня вже перевищило 1300 осіб. Кількість летальних випадків збільшилося до 35 померли, а 28 людей повністю одужали. У списку інфікованих лідирує Київ, Чернівецька і Тернопільська області. Детальніше про географію поширення коронавіруса, а також статистика Моз - у матеріалі РБК-Україна.

З підозрою на COVID-19 померла дитина в Луганській області

8-річна дівчинка померла сьогодні в Лисичанську від гнійної пневмонії. Упродовж тижня у дитини була висока температура і кашель, проте родичі не зверталися за медичною допомогою. В даний момент проводиться дослідження аналізів дитини на наявність COVID-19.

Від коронавіруса помер співробітник "Укроборонпрому"

72-річний киянин захворів 4 квітня, був госпіталізований в одну зі столичних лікарень у важкому стані, а сьогодні стало відомо про його смерть. Чоловік працював токарем на науково-дослідному підприємстві в складі ГК "Укроборонпром". Коронавірусом захворів під час відпустки, перебуваючи вдома.

У Тернопільській області захворіли понад 40 лікарів

Коронавірусом заразилося 44 медичних працівника на Тернопільщині. Найбільша кількість випадків (35) - у Монастириському районі. 4 медика заразилося в Кеменецькому районі, 2 - в Заліщицькому, по одному - в Козівському та Бучацькому районах.

Новий летальний випадок в Івано-Франківській області

Від коронавіруса в регіоні загинуло 7 осіб. Всього підтверджено 116 випадків інфікування. Сьогодні стало відомо про те, що з діагнозом COVID-19 померла 72-річна жителька Калуського району. У жінки була виявлена вірусна пневомонія важкої форми. Від ускладнення розвинулася легенева недостатність і пацієнтка померла.

За добу в Києві захворіли 23 людини

Кількість інфікованих в столиці зросла до 267 осіб (23 нових випадки виявлено 6 квітня). Найбільша кількість хворих зафіксована в Печерському районі - 46, з них 5 осіб - за останню добу.

У Дарницькому р-ні виявлено 37 випадків, в Шевченківському та Солом'янському р-нах - по 36 випадків, Голосіївський район - 26 випадків, Подільський район - 21 випадок, Оболонський район - 20 випадків, Деснянський район і Дніпровський р-ни - по 16 випадків, Святошинський район - 13 випадків.

На Закарпатті 1 людина одужала і 1 пацієнт помер від COVID-19

У Закарпатській області з початку спалаху коронавіруса захворіло 35 осіб. Одна пацієнтка вже вилікувалася. При повторному тестуванні інфекцію у неї не було виявлено. Однак на 6 квітня підтвердився перший летальний випадок в області. Ще 2 людини з діагнозом COVID-19 знаходяться у важкому стані.

У Тернопільській області помер священик

Вранці 6 квітня помер 57-річний священик з села Заліщики, у якого першим виявили коронавірус у Тернопільській області. В останні кілька днів стан чоловіка погіршився, він був підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Перша смерть від COVID-19 в Донецькій області

6 квітня посмертно підтвердився діагноз у 84-річного жителя Дружківки. Чоловік помер в п'ятницю в лікарні, куди був госпіталізований з пневмонією. Наразі встановлюється коло контактів осіб померлого.

В Україні підтверджено 1 319 випадків COVID-19

За минулу добу кількість хворих збільшилася на 68 осіб. Всього в країні з початку епідемії виявлено 1319 випадків інфікування. Кількість смертей на 6 квітня збільшилася до 38. Вилікувалися від коронавіруса 28 осіб.

У Києві та Чернівецькій області число інфікованих перевищило 200, більше сотні хворих - в Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Ситуація з поширенням COVID-19 у регіонах:

 • Київ - 234 випадки (4 летальних);
 • Чернівецька обл. - 220 випадків (5 летальних);
 • Тернопільська обл. - 160 випадків (2 летальних);
 • Івано-Франківська область - 116 випадків (7 летальних);
 • Київська обл. - 91 випадок (5 летальних);
 • Вінницька обл. - 75 випадків;
 • Черкаська обл. - 62 випадки (1 летальний);
 • Сумська обл. - 51 випадків (2 летальний);
 • Запорізька обл. - 41 випадок;
 • Кіровоградська обл. - 41 випадок (1 летальний);
 • Рівненська обл. - 39 випадків (5 летальних);
 • Закарпатська обл. - 35 випадків;
 • Львівська обл. - 27 випадків;
 • Одеська обл. - 27 випадків;
 • Волинська обл. - 24 випадки (2 летальних);
 • Дніпропетровська область. - 14 випадків;
 • Житомирська обл. - 11случаев (2 летальних);
 • Полтавська обл. - 11 випадків;
 • Херсонська обл. - 10 випадків (1 летальний);
 • Хмельницька обл. - 10 випадків;
 • Донецька обл. - 9 випадків (1 летальний);
 • Чернігівська обл. - 7 випадків;
 • Луганська обл. - 3 випадки;
 • Харківська обл. - 1 випадок.

Статистика по областях на 6 квітня

Київ - 225 інфікованих (3 летальних). Перший випадок COVID-19 у Києві був зафіксований 16 березня. За повідомленням мера, за останню добу коронавірус підтверджений у 31 особи – 18 жінок у віці від 21 до 78 років та 13 чоловіків у віці від 19 до 78 років. Всього кількість хворих у столиці становить 245.

Чернівецька область - 220 інфікованих (5 летальних). Саме тут 3 березня було отримано перше підтвердження COVID-19 не тільки в регіоні, але і в Україні. За повідомленням ОДА, станом на 5 квітня в реанімації у важкому стані перебувають більше 10 осіб хворих коронавірусом і дві дитини з підозрою на COVID-19.

Тернопільська область - 160 інфікованих (2 летальних). Перше інфікування COVID-19 було підтверджено 20 березня. На сьогоднішній день в області налічується 160 випадків захворювання коронавірусом. 106 з яких – у жителів Монастириського району.

Івано-Франківська область - 105 інфікованих (6 летальних). Перше зараження COVID-19 зафіксовано 19 березня. За повідомленням мера, у породіллі, яка померла в пологовому будинку Івано-Франківська, коронавірус не підтвердився, хоча раніше вказувалася саме ця причина смерті.

Київська область - 88 інфікованих (4 летальних). Вперше зараження COVID-19 в області було виявлено 17 березня. За повідомленням місцевої ОДА, в регіоні підтверджені 88 випадків інфікування, з яких 5 дітей. Найбільше число хворих спостерігається в Обухівському, Києво-Святошинському районах. 5 людей померли.

Вінницька область - 75 інфікованих. Перший випадок інфікування підтверджений 25 березня. За повідомленням ОДА, за останню добу захворіли двоє дітей. Найбільше число інфікованих зареєстровано у Вінниці.

Черкаська область - 60 інфікованих (1 летальний). Перший випадок хвороби підтверджено 22 березня. Осередком коронавіруса в регіоні вважається місто Кам'янка, де на сьогоднішній день зафіксовано 28 інфікованих.

Сумська область - 49 інфікованих (2 летальних). Перший випадок коронавіруса на Сумщині було виявлено 25 березня. За останню добу було підтверджено 12 нових випадків зараження.

Запорізька область - 39 інфікованих. Відразу 5 підтверджень коронавіруса тут вперше датовані 25 березня. За інформацією місцевої ОДА, на сьогодні зафіксовано 40 випадків захворювання. За останню добу виявлено 9 інфікованих, в т. ч. одна дитина.

Рівненська область - 38 інфікованих (4 летальних). Одразу 9 випадків зараження вперше були виявлені 27 березня у жителів Сарненського району, який вважається осередком коронавіруса в регіоні. На сьогоднішній день тут виявлено 22 хворих, також 5 осіб померли.

Кіровоградська область - 37 інфікованих. Перший офіційно підтверджений випадок зараження зафіксовано 29 березня. За останню добу кількість хворих людей збільшилася вдвічі. Найбільше число COVID-19 нараховується Кропивницького районі.

Закарпатська область - інфікованих 28. Перший випадок зараження коронавірусом підтверджений 26 березня у 69-річної мешканки Мукачева. За даними ОДА, в Ужгороді захворів 28-річний священик з родиною. Також повідомляється про одному випадку одужання.

Одеська область - 26 інфікованих. Перше підтвердження коронавіруса в області отримано 24 березня. За повідомленням мера, за останню добу виявлено ще одне нове зараження.

Волинська область - 19 інфікованих (2 летальних). Перший випадок зараження коронавірусом в області зафіксовано 25 березня. Також COVID-19 був діагностований у директора міської лікарні. Пізніше повідомлялося, що два медика заразилися коронавірусом після розтину померлого від коронавіруса лікаря-гінеколога.

Львівська область - 15 інфікованих. Перший випадок зараження в регіоні був підтверджений 20 березня. За повідомленням місцевої ОДА, в області зафіксували першу смерть від COVID-19. Помер 69-річний чоловік з важкою пневмонією.

Дніпропетровська область - 14 інфікованих. У порівнянні з попереднім днем, число заражених людей в області не збільшилася. Перше підтвердження коронавіруса тут було отримано 19 березня.

Житомирська область - 11 інфікованих (2 летальних). Вперше підтвердження інфікування тут отримано 12 березня. За останню добу заразилися ще дві людини – жителів Бердичева та Малина.

Хмельницька область - 10 інфікованих. Перший випадок появи коронавіруса зафіксовано 27 березня. За останню добу офіційна кількість інфікованих не змінилося.

Херсонська область - 10 інфікованих (1 летальний). На Херсонщині перше інфікування було виявлено 25 березня у жінки, яка вже одужала. 3 квітня у медсестри районної лікарні посмертно підтвердився COVID-19. За останню добу виявлено ще два випадки захворювання у жителів Херсона.

Полтавська область - 9 інфікованих. Перший випадок коронавіруса в області був підтверджений 27 березня. За повідомленням ОДА, на сьогодні виявлено черговий випадок зараження у 42-річного мешканця Миргорода.

Донецька область - 8 інфікованих. Також станом на 6 квітня незмінним залишається кількість хворих у регіоні. Тут перший випадок коронавіруса датується 18 березня.

Чернігівська область - 7 інфікованих. Перше інфікування тут відбулося 26 березня. За даними поліції Чернігівської області, 5 квітня помер інфікований коронавірусом пацієнт, який напередодні намагався втекти з лікарні.

Луганська область - 3 інфікованих. Число інфікованих у регіоні на сьогоднішній день залишається незмінним. Перший випадок COVID-19 був підтверджений 25 березня.

Харківська область - 1 інфікований. Також без змін спостерігається ситуація на Харківщині. Перший випадок коронавіруса тут зафіксовано 28 березня.

Миколаївська область – інфікованих немає. На сьогоднішній день це єдина область в Україні, де не зафіксовано жодного випадку зараження COVID-19.