Королевська задекларувала ділянку в Луганську та більше мільйона валюти готівкою

НовиниПолітика    01.11.2016 - 14:18
Фото: Наталія Королевська
Фото: Наталія Королевська

Також нардеп задекларувала 9 торгових марок і квартиру в Києві за 8 млн гривень

Нардеп від "Опозиційного блоку" Наталія Королевська зазначила у своїй е-декларації земельну ділянку в Луганську і більше мільйона готівкою в євро і доларах. Відповідна інформація розміщена в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Зокрема, Королевська задекларувала офіс в окупованому Луганську, оренду земельної ділянки площею понад 2 тис. кв. м, а також квартиру в Києві, яка записана на чоловіка, нардепа Юрія Солода, площею 264 кв. м і вартістю понад 8 млн гривень. Згідно декларації, транспортних засобів ані у Королевської, ані у її родини немає.

Крім того, нардеп задекларувала 9 торгових марок, на яких у неї є інтелектуальні права, а також більше 75 тис. гривень річної зарплати і 80 тис. гривень коштів, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень.

На рахунку у Королевської понад 108 тис. гривень та готівкою 118 тис. гривень, 27 тис. доларів, 18 тис. євро. У її чоловіка готівкою 480 тис. гривень, 575 тис. доларів і 788 тис. євро.

Нагадаємо, наредп Сергій Лещенко заявив, що чиновникам не загрожує відповідальність за незаконне збагачення до 2015 року.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top