ua en ru

Корбан розповів, скільки повинна виплатити компанія "Цитрус" за своїми боргами

Корбан розповів, скільки повинна виплатити компанія "Цитрус" за своїми боргами Фото: бізнесмен Геннадій Корбан (facebook.com/nabrok.military)

12 жовтня господарський суд міста Одеси виніс вердикт компанії "Цитрус": згідно з рішенням суду, компанія зобов'язана виплатити за своїми боргами без малого 1 млрд грн.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пост бізнесмена Геннадія Корбана у Facebook.

За словами Корбана, компанія "Цитрус", яка не платить податки своїй країні, оптимізує прибуток і занижує митні декларації, повинна розплатитися за своїми боргами, інакше її чекає банкрутство і ліквідація.

"А ось один з основних бенефіціарів компанії "Цитрус" Григорій Топал, просто зобов'язаний зарубити собі на носі, що за все в житті, і тим більше в бізнесі, потрібно платити. Ну а якщо не платиш, то доведеться розплачуватися. Особливо коли людина дозволяє собі викидати партнера з бізнесу, використовуючи ненадійний, тимчасовий "дах" в особі обласного прокурора і місцевого керівника СБУ", - резюмував бізнесмен.

Оновлено. Пізніше в самому "Цитрусі" повідомили, що будуть подавати апеляцію в суд і оскаржувати дане рішення.

"Ми впевнені в незаконності рішення суду першої інстанції. Віримо, що судова система України буде керуватися виключно законодавством і не дозволить визнати фіктивний борг", - заявили в компанії.