ua en ru

До кінця вересня Кабмін отримає дані про перевірки лісових господарств

До кінця вересня Кабмін отримає дані про перевірки лісових господарств Фото: Володимир Гройсман (facebook.com/pg/volodymyrgroysman)

Кабмін намагається зробити публічною роботу кожного лісгоспу

Кабінет міністрів України до кінця вересня отримає інформацію про перебіг перевірок лісового господарства. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час години запитань до уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Прем'єр нагадав, що уряд доручив Держаудитслужбі, ДФС та поліції провести відповідні перевірки.

"Як ви знаєте, ми почали ретельну перевірку лісового господарства. Відповідне доручення уряду отримала Державна аудиторська служба, Державна фіскальна служба і також Національна поліція. Вони спільно з Міністерством аграрної політики працюють над аудитом цієї галузі. До кінця вересня ми будемо мати інформацію про те, як пройшли перевірки. Ми все робимо для того, щоб абсолютно відкрито, публічно, у цифрах і персоналіях, показати, де який лісгосп, як він працював, скільки він робив вирубки", - зазначив голова уряду.

Нагадаємо, Верховна рада України підтримала раніше ветований законопроект №5495 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів і запобігання неналежному переміщенню необроблених лісоматеріалів" з пропозиціями президента Петра Порошенка, за прийняття закону проголосували 246 нардепів.

У кінці липня Порошенко ветував закон про обмеження обсягу заготівлі деревини.