До кінця року в Україні буде створено 50 нових навчально-професійних центрів

До кінця року в Україні буде створено 50 нових навчально-професійних центрів
Фото: Лілія Гриневич (РБК-Україна)

Центри створять за 4 напрямами

До кінця 2018 року в Україні буде створено 50 нових навчально-професійних центрів. Про це сьогодні під час зустрічі з представниками бізнесу повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Ми зараз робимо нові стандарти з роботодавцями... Ми фінансуємо створення навчально-професійних центрів. Буде створено 50 таких центрів у 2018 році за 4 напрямами... Цей проект має забезпечити ріст освітніх стандартів", - сказала вона.   

За словами Гриневич, минулого року було створено 25 таких центрів. 

Нагадаємо, раніше сьогодні Гриневич повідомила, що випускників професійно-технічних училищ (ПТУ) хочуть зобов’язати відпрацьовувати на роботодавця, який інвестує у їхній навчальний заклад.

За її словами, в передбачається затвердження тристоронньої угоди між закладом професійно-технічної освіти, роботодавцем та учнем такого закладу, яка зобов’язуватиме учня, при умові досягнення відповідного рівня кваліфікації, відпрацювати три роки у цього роботодавця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся