Контроль над проходженням ТО необхідно передати страховикам, - ЛСОУ

Страховики мають стати повноправними учасниками у процедурі проходження і контролю технічного огляду транспортних засобів, вважає президент Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) Наталія Гудима.

«Страховики мають стати повноправними учасниками в даній системі, оскільки саме вони несуть фінансову відповідальність за відшкодування збитків при ДТП. Подібні ситуації часто відбуваються з причини несправності транспортних засобів, тому іншої можливості проконтролювати стан транспорту, ніж при проходженні техогляду, поки не існує », - сказала вона.

Експерт відзначила, що світовий досвід показує, що здійснення техогляду покладено на станції техобслуговування, при цьому за справністю технічного стану транспортного засобу, а також наявністю медичних довідок стежать страховики.

«Необхідно створити унітарне підприємство, яке б об'єднало страхові компанії, діючі СТО, а також банки. Серед функцій даної структури мають бути: видача дозволу на проведення ТО, організація підготовки та підвищення кваліфікації фахівців СТО, збір, обробка та аналіз інформації, ведення єдиної бази даних результатів проведення техогляду тощо», - резюмувала Н.Гудима.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся