Конституційна комісія спрямує проект судової реформи Порошенку після технічного опрацювання

Конституційна комісія спрямує проект судової реформи Порошенку після технічного опрацювання
Фото: Володимир Гройсман

Про це рішення повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман

Конституційна комісія направить напрацьований проект змін до Конституції України про судоустрій на розгляд Президента України Петра Порошенка після техніко-юридичного опрацювання. Про прийняття відповідного рішення на засіданні в Києві сьогодні, 30 жовтня, оголосив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Конституційна комісія вирішила схвалити запропонований робочою групою проект змін до Конституції України щодо правосуддя і після техніко-юридичного опрацювання направити затверджений Конституційною комісією проект змін до КУ щодо правосуддя Президенту України для розгляду", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, раніше Європейська комісія "За демократію через право" схвалила проект змін до Конституції щодо судоустрою.

Як зазначали в АПУ, Венеціанська комісія, підтримавши проект змін до Конституції в рамках судової реформи, виступила проти звільнення всіх суддів в Україні.

Раніше член Конституційної комісії Оксана Сироїд заявляла, що зміни до Основного закону в частині правосуддя можуть бути схвалені до кінця 2015 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся