Коноплянка вперше в році вийшов у стартовому складі "Шальке"

Коноплянка вперше в році вийшов у стартовому складі "Шальке" Фото: Євген Коноплянка

Результативними діями українцю не вдалося відзначитися

Півзахисник збірної України і німецького "Шальке" Євген Коноплянка вперше в цьому році потрапив в стартовий склад своєї нинішньої команди. Про це повідомляється в Twitter футбольного клубу.

Українець зі стартових хвилин почав виїзний поєдинок 32 туру чемпіонату Німеччини проти "Фрайбурга" (2:0). Результативними діями Коноплянці не вдалося відзначитися, а на 61 хвилині зустрічі він був замінений на 20-річного уродженця Косово Дониса Авдияйа. Дубль у цій зустрічі зробив нападник Флоріан Нидерлехнер.

Зазначимо, що до цього поєдинку Коноплянка в останній раз виходив у стартовому складі "Шальке" в матчі Бундесліги ще 20 грудня минулого року в поєдинку 16 туру проти "Гамбурга" (1:2).

Євген Коноплянка в поточному сезоні провів у чемпіонаті Німеччини 16 матчів і забив один гол.

Нагадаємо, український футболіст Євген Коноплянка став першим гравцем в історії, якому вдавалося пограти у чвертьфіналах Ліги Європи три сезони поспіль у складі трьох різних команд.