Кононенко підтримав інфраструктурні законопроекти

НовиниПолітика    17.11.2016 - 19:03
Фото: Ігор Кононенко
Фото: Ігор Кононенко

Народний депутат, заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко в ексклюзивному коментарі телеканалу 112 України повідомив, що депутатам у Верховній Раді є, що обговорювати, зокрема, важливі інфраструктурні законопроекти.

На питання ведучого, чи повинна Верховна Рада обговорювати заяви Саакашвілі, з приводу його громадянства?", Кононенко відповів: "Ви знаєте, що у Верховній Раді сьогодні дуже важливий день. Ми обговорюємо і вже прийняли 2 з 5 законопроектів з блоку інфраструктури, які дадуть мільярдні надходження до бюджету наступного року. Я вважаю, що це більш важливе, ніж обговорення цього питання, про яке ви говорили і витратили на нього час".

Крім того, Кононенко прокоментував заяви Саакашвілі про його причетність до позбавлення його громадянства.

"На жаль, мені нічого не відомо про ситуацію з громадянством пана Саакашвілі. Щодо його звинувачень, я впевнений, що вони не перші і не останні. Будуть ще. Він - досвідчений гравець, популіст, давно "їздить" на теми корупції, і зараз активно експлуатувати цю тему заради створення образу "борця з владою". Але, на жаль, він такий же представник команди влади, як і я, і інші гравці з оточення президента, з перших днів він також несе солідарну відповідальність за ситуацію в країні і в Одеській області, зокрема. А там справи, повірте, не найкращі - область на передостанньому місці знизу за показниками. І, що мене справді обурює, це те, що пан Саакашвілі почав активно експлуатувати Майдан у своїх заявах - ми там всі стояли точно не за те, щоб задовольнити його політичні амбіції", - повідомив Кононенко.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді і Українському домі проходять дні інфраструктури, депутатам запропоновано пакет законопроектів, прийняття яких повинні послужити поштовхом до залучення мільярдних інвестицій в інфраструктуру України, знизити кількість смертності на дорогах і дати істотний позитивних імпульс економіці країни. Ініціатором і лобістами законопроектів виступають Міністерство інфраструктури на чолі з міністром Володимиром Омеляном, фракція "Народний Фронт", фракція "БПП", одним з керівників якої є Кононенко. За даними ЗМІ, фракції Блок Юлії Тимошенко і Опозиційний Блок активно саботують дані законопроекти.

On Top