У Кононенка спростували факт зберігання цінних паперів у банках з російським капіталом

У Кононенка спростували факт зберігання цінних паперів у банках з російським капіталом
Фото: Ігор Кононенко

Інформація народного депутата України Сергія Лещенка про зберігання президентом України Петром Порошенком і заступником голови фракції БПП у Верховній Раді Ігорем Кононенком цінних паперів в російському банку, яку він розповсюдив через свій аккаунт в соціальній мережі Facebook, не відповідає дійсності. Про це українським ЗМІ повідомили в прес-службі Кононенка.

Зокрема, згідно з наданими прес-службою Кононенка документів, цінні папери, які йому належать, зберігаються в депозитарній установі ТОВ "Ай бі кепітал", яке опосередковано контролює Міжнародний інвестиційний банк. 50% + 1 акція в останньому належить Петру Порошенку, ще 14,9% акцій контролює безпосередньо Кононенко.


За інформацією прес-служби, в "Ай бі кепітал" зберігаються акції МІБ, які належать Кононенку, номінальною вартістю 20,3 млн грн, 37% акцій закритого недиверсифікованого корпоративного інвестиційного фонду "ВІК" номінальною вартістю 5,9 млн грн, а також частки пакетів акцій страхової компанії "Країна" загальною номінальною вартістю 1,3 грн і "Богдан Моторс" загальною номінальною вартістю 250 грн

В цьому ж закладі, за даними прес-служби Кононенка, знаходяться на зберіганні належні Петру Порошенку пакет акцій МІБ і 78,9% акцій фонду "Прайм Ессетс Кепітал", який контролює кондитерську фабрику "Рошен", страхову компанію "Країна", Дніпровський крохмало-патоковий комбінат та завод "Ленінська кузня".

У Кононенка спростували факт зберігання цінних паперів у банках з російським капіталомНаголошується, що Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку 24 липня минулого року анулювала ліцензію на провадження окремих видів діяльності на фондовому ринку ВТБ Банку, так як банк контролює Росія, яка визнана країною-агресором.

Видання нагадує, що раніше Сергій Лещенко у своєму Facebook повідомив про те, що, нібито, Петро Порошенко та Ігор Кононенко зберігають цінні папери, що їм належать, у російському ВТБ банку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся