Конкурс з продажу 93,5% акцій "Полімінералу" відбудеться 2 жовтня, початкова ціна пакету - 55,8 млн грн

Фонд державного майна України (ФДМУ) оголосив конкурс з відкритістю пропонування ціни за методом аукціону з продажу 93,52% акцій ПАТ "Стебницьке гірничо-хімічного підприємство "Полімінерал". Про це повідомляє прес-служба фонду.

Конкурс відбудеться 2 жовтня 2013 р. об 11:00 у приміщенні ФДМУ. Заявки приймаються до 18:00 24 вересня 2013 р.

Початкова ціна пакета складає 55,8 млн грн.

Серед зобов'язань інвестора - відновлення основного виробництва (видобування калійної руди, виробництво міндобрив) та розвиток підприємства, погашення простроченої кредиторської заборгованості та заборгованості із заробітної плати, а також поетапне підвищення заробітної плати, реалізація інвестиційного проекту з відновлення роботи рудника та створення збагачувального комплексу із застосуванням сучасних технологій, будівництво спелеолікарні в підземних виробках підприємства, переозброєння і модернізація виробництва.

Раніше повідомлялося, що ПАТ "Компанія "Райз" планує придбати 93,5% акцій гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал".

На даний момент 100% (238,588 млн акцій) "Полімінералу" належать державі.

"Полімінерал" спеціалізується на видобутку мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва мінеральних добрив (каїніт). Чистий збиток підприємства в 2012 р. збільшився на 52,5% - до 4,8 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся