Конгрес США схвалив виділення Україні 250 млн доларів безпекової допомоги

П'ятниця 25 травня 2018 01:55
Конгрес США схвалив виділення Україні 250 млн доларів безпекової допомоги
Фото: Конгрес США (educationusa.state.gov)

До проекту оборонного бюджету США включено основні положення проекту "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки"

Палата представників Конгресу Сполучених Штатів ухвалила проект закону про "Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони", який містить дозвіл на виділення Україні на безпекову допомогу 250 млн доларів. Про це повідомило посольство України в США у Facebook.

"Сума коштів, яку пропонується виділити для надання безпекової допомоги Україні, у тому числі летальних видів озброєнь, визначена в обсязі 250 млн доларів, що на 100 млн доларів більше, ніж Палатою представників пропонувалося виділити у поточному, 2018, бюджетному році", - йдеться у повідомленні.

У посольстві зазначили, що до документа включено основні положення проекту "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", який, зокрема, передбачає допомогу Україні у посиленні власних спроможностей щодо захисту від кібератак, забезпеченні безпеки комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшенні залежності від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприянні участі у програмах обміну інформацією.

"У законопроекті підтверджується відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО", - додали у посольстві.

Проект закону про "Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони" має бути узгоджений з версією, що буде ухвалена Сенатом, та повторно проголосований обома палатами Конгресу перед поданням на підпис президентові США.

 

Палата представників Конгресу #США підтримала виділення 250 млн. дол. США на безпекову допомогу Україні Палата...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США 24 травня 2018 р.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року Сенат США схвалив проект закону про "Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони", який містив дозвіл на виділення 350 млн доларів для надання безпекової допомоги Україні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся