ru ua

Оборонний бюджет США з 350 млн доларів допомоги Україні спрямовано на підпис Трампу

Оборонний бюджет США з 350 млн доларів допомоги Україні спрямовано на підпис Трампу Фото: Сенат США (tweeter.com/UKRintheUSA)

Закон санкціонує надання Україні летальних озброєнь та суттєво розширює її підтримку США

Сенат США схвалив проект закону про "Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони", який містить дозвіл на виділення 350 млн доларів для надання безпекової допомоги Україні. Про це повідомило посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

"Оборонний бюджет США на 2018 рік, що передбачає 350 млн дол. на безпекову допомогу Україні, спрямований на підпис президентові США. Таким чином, Конгрес завершив процедуру ухвалення зазначеного документа", - йдеться у повідомленні.

Проект закону санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки України з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах.

До документа, зокрема, внесено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил України.

У посольстві зазначають, що вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби, як радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони.

Оборонний бюджет США на 2018 рік, що передбачає 350 млн. дол. на безпекову допомогу Україні, спрямований на підпис Прези...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США 16 листопад 2017 р.

Нагадаємо, раніше за надання Україні допомоги в 350 млн доларів у галузі безпеки й істотного розширення її напрямків проголосувала Палата представників Конгресу США.