ru ua

Компанія eBay припинила обслуговувати клієнтів в Криму

Компанія eBay припинила обслуговувати клієнтів в Криму

Торгова онлайн-майданчик eBay оголосила про неможливість організувати повноцінну роботу сервісу в Криму. Про це повідомили в прес-службі eBay, передає "Дзеркало тижня".

"Як глобальна майданчик для електронної комерції, компанія eBay повинна мати можливість пропонувати своїм клієнтам безперебійне обслуговування на всіх ринках, де ми працюємо. Шкода, що в даний момент ми не можемо надати нашим клієнтам в Криму підтримку на високому рівні. Ми повідомили всім клієнтам в Криму про ситуацію, що склалася, і наша служба підтримки готова надати допомогу кожному з них. Ми приносимо вибачення за доставлені незручності і з нетерпінням чекаємо моменту, коли обставини в регіоні поміняються, щоб повернутися в Крим і забезпечити стабільну роботу всіх наших сервісів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Google вводить заборону в Криму на користування платними додатками.

Раніше стало відомо про те, що компанія Apple з 1 лютого заборонила продавати свою техніку в Криму. Про своє рішення припинити обслуговування клієнтів на півострові оголосив міжнародний платіжний оператор PayPal. В кінці грудня 2014 року обслуговування в Криму припинили міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard.