Комунальники Києва нищать намети з інформацією про зміни в сфері ЖКГ, - "Наш край"

НовиниПолітика    13.07.2016 - 13:06

Протягом трьох тижнів значна частина носіїв інформації про програму "Наш дім", розміщених за ініціативою партії "Наш край" в районах Києва, була спотворена або вкрадена. Про це "РБК-Україна" повідомили в прес-службі партії.

Як зазначається, на кубах вказані адреси громадських приймалень партії, телефон безкоштовної гарячої лінії і деталі програми по захисту прав людей у сфері ЖКГ.


За минулі з моменту старту програми "Наш дім" три тижні було знищено 14 інформаційних кубів. За словами волонтерів, знести куби неодноразово погрожували працівники жеків, незадоволені проведенням зустрічей експертів програми "Наш дім" з мешканцями багатоповерхових будинків. За даними партії, спочатку комунальники зривали оголошення-анонси зустрічей з інформаційних дощок біля під'їздів, згодом зникли куби. В "Нашому краї" заявляють, що всі інформаційні носії були розміщені законно.

Один з ініціаторів програми "Наш дім", член політради партії "Наш край" Володимир Макеєнко зазначив, що опоненти, знищуючи інформаційні носії, навіть не намагаються зрозуміти, яку функцію вони виконують. "Знищені куби не містили політичної агітації: на них була розміщена корисна інформація, яка допомагає киянам розібратися зі змінами, що відбуваються в ЖКГ. Ми працюємо в інтересах людей і будемо продовжувати, незважаючи на перешкоди", - повідомив він.

Нагадаємо, програма "Наш дім", ініціатором якої є партія "Наш край", стартувала у Києві у червні 2016 р. Мета "Нашого краю" – "допомогти мешканцям багатоповерхівок захистити себе і своє житло від дій влади". Фахівці програми допомагають людям розібратися з законодавчими змінами у сфері ЖКГ, захистити власні квартири від "маніпуляцій" з боку міської влади, неякісного обслуговування та "непосильних тарифів".

В рамках програми громадські приймальні партії "Наш край" вже працюють в Оболонському, Дарницькому, Дніпровському та Святошинському районах Києва. У них можна отримати безкоштовну консультацію юристів і експертів по ЖКГ. Працює безкоштовна гаряча лінія. Щодня проходять зустрічі волонтерів програми з мешканцями багатоповерхових будинків, проходять семінари. Планується, що з часом програма буде поширюватися як по інших районах Києва, так і по регіонах України.

On Top